Naprawa zamków Warszawa Mokotów

Serwis, naprawa zamków drzwi domów, mieszkań i biur na Warszawskim Mokotowie

Naprawa zamków Mokotów

Naprawiamy zamki wszystkich typów. Nasze usługi to również regularny serwis zamków wejściowych do bloków mieszkalnych i mieszkań.

Doświadczeni ślusarze na Mokotowie

Lata doświadczenia i poszerzania kompetencji pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm.

Warsztat ślusarski Mokotów

Nasi ślusarze wyspecjalizowani są w naprawie zamków drzwi. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy zapraszamy do kontaktu: 784-799-733

Profesjonalna naprawa zamków

Profesjonalne usługi ślusarskie Warszawa Mokotów

Pogotowie zamkowe na Mokotowie zatrudnia ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Szkolimy się, by pomagać Państwu w awaryjnych otwarciach.  Do naszych codziennych obowiązków należą awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi, a także awaryjne otwieranie samochodów. To nie wszystko, wykonujemy montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. Serwisujemy mechanizmy zamkowe i drzwiowe i sprzedajemy zamki najlepszych producentów – Dierre, Gerda i Mottura.

Naprawa zamków na Mokotowie to nasza codzienna praca. Prowadzimy także serwis zamków na Mokotowie – zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich na najwyższym poziomie! Naprawianie zamków na Mokotowie to zadania, jakich podejmujemy się w tej dzielnicy Warszawy każdego dnia. Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre.
Zawsze, gdy będą Państwo potrzebowali pomocy w awaryjnym otwieraniu samochodów – polecamy się jako godna zaufania firma, rzetelnie wykonująca każde otwarcie mienia Klienta.

Podczas pracy posługujemy się wyłącznie najnowszym sprzętem, który daje nam szereg możliwości, w tym bezinwazyjnego działania. Zawsze dbamy o mienie naszych Klientów. Po wykonanym zleceniu zarówno na stolarce drzwiowej, jak i na lakierze samochodu, nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszego działania.
 

Profesjonalna kadra ślusarska

Pogotowie zamkowe na Mokotowie zatrudnia doświadczonych ślusarzy, którzy posiadają olbrzymie, ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku usług ślusarskich.
Szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy, dzięki czemu górujemy nad konkurencją. Nasi fachowcy pomogą Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. 

Praca 24 h / dobę

Pogotowie zamkowe na Mokotowie pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Dyżurujemy przez całą dobę. Teraz ze zgłoszeniem awarii zamka nie muszą czekać Państwo do rana. Śmiało można zadzwonić do nas także po godzinie 22, odbierzemy połączenie i najszybciej jak to będzie możliwe zjawimy się na miejscu zdarzenia. Nasz telefon 784-799-733 czynny jest przez całą dobę! Polecamy się.

Dla wygody naszych Klientów przeprowadzamy również inne usługi ślusarskie.

Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:
Ursynów, Ochota, Bielany, Centrum, Wola, Wilanów, Bemowo

tel: +48 784-799-733