Awaryjne Otwieranie mieszkań Warszawa Mokotów

Mokotowski serwis ślusarski otwiera zatrzaśnięte drzwi mieszkań, domów i biur

Otwieranie drzwi bez kluczyka

Awaryjnie otwieramy drzwi bez kluczyka. Jeżeli zatrzasnąłeś lub zgubiłeś klucz do domu zadzwoń. Pomożemy!

Otwieranie drzwi na Mokotowie

Nasz serwis ślusarski działa na całym Warszawskim Mokotowie. Posiadamy niezbędny sprzęt i kompetencje.

Ślusarz Wawa 24h/7

Jesteśmy dostępni całą dobę. Nasi pracownicy pełnią dyżury ślusarskie całodobowo również w niedzielę i święta.

Otworzymy każde drzwi na Mokotowie

Problem z zamkiem? Zgubiony klucz do drzwi? Drzwi nie chcą się otworzyć?

Pogotowie zamkowe na Mokotowie to zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy doskonale znających się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Dzięki posiadanym umiejętnościom i szerokiej wiedzy pomagamy Klientom w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań na Mokotowie.
Jeśli zatną się drzwi do Twojego domu, czy mieszkania, skontaktuj się z nami. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i profesjonalnie wykonamy awaryjne otwieranie drzwi – każdego rodzaju. Nasi ślusarze to wykwalifikowani specjaliści, którzy pracują bardzo precyzyjnie i skrupulatnie, a przede wszystkim bezinwazyjnie. Tak otworzymy drzwi Państwa mieszkania, że na stolarce drzwiowej nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszej ingerencji.

Otwieranie mieszkań na Mokotowie to nasza codzienna praca, podchodzimy do niej z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem. Także otwieranie zamków na Mokotowie należy do naszych codziennych zadań w tej dzielnicy Warszawy. To nie wszystkie nasze usługi. Wykonujemy dla naszych Klientów także awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie aut oraz montaż i wymianę zamków na nowe, jak również naprawę zamków. Jesteśmy zespołem profesjonalnych ślusarzy, którzy pomogą Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zepsutym, bądź zacinającym się zamkiem.

Profesjonalna kadra ślusarska

Na rynku usług ślusarskich z powodzeniem funkcjonujemy od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy olbrzymie doświadczenie w pracy w zawodzie ślusarza. Wciąż jednak podnosimy swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych. Dzięki nim orientujemy się w nowinkach technicznych oraz w nowych sposobach awaryjnych otwarć, funkcjonujących na współczesnym rynku. Szkolimy się dla Państwa i ta wiedza wciąż procentuje podczas codziennej pracy w usuwaniu awarii zamków.

Pracujemy 24 h / dobę

Pogotowie zamkowe na Mokotowie pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Teraz ze zgłoszeniem awarii nie muszą Państwo czekać do rana. Można śmiało do nas zadzwonić także w środku nocy. Przyjedziemy, by wykonać awaryjne otwieranie mieszkań lub awaryjne otwieranie drzwi.
Warto zapamiętać nasz numer telefonu 784-799-733

W zakres naszych usług wchodzi również:

Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:

Ursynów, Ochota, Centrum,
BielanyWola, Wilanów, Bemowo

tel: +48 784-799-733