Naprawa zamków Warszawa Mokotów

Naprawa zamków Warszawa Mokotów Profesjonalna naprawa zamków

Pogotowie zamkowe na Mokotowie zatrudnia ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Szkolimy się, by pomagać Państwu w awaryjnych otwarciach.  Do naszych codziennych obowiązków należą awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi, a także awaryjne otwieranie samochodów. To nie wszystko, wykonujemy montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. Serwisujemy mechanizmy zamkowe i drzwiowe i sprzedajemy zamki najlepszych producentów – Dierre, Gerda i Mottura.
 
Naprawa zamków na Mokotowie to nasza codzienna praca. Prowadzimy także serwis zamków na Mokotowie – zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich na najwyższym poziomie! Naprawianie zamków na Mokotowie to zadania, jakich podejmujemy się w tej dzielnicy Warszawy każdego dnia. Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre.
Zawsze, gdy będą Państwo potrzebowali pomocy w awaryjnym otwieraniu samochodów – polecamy się jako godna zaufania firma, rzetelnie wykonująca każde otwarcie mienia Klienta.
 
Podczas pracy posługujemy się wyłącznie najnowszym sprzętem, który daje nam szereg możliwości, w tym bezinwazyjnego działania. Zawsze dbamy o mienie naszych Klientów. Po wykonanym zleceniu zarówno na stolarce drzwiowej, jak i na lakierze samochodu, nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszego działania.
 

Profesjonalna kadra ślusarska

Pogotowie zamkowe na Mokotowie zatrudnia doświadczonych ślusarzy, którzy posiadają olbrzymie, ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku usług ślusarskich.
Szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy, dzięki czemu górujemy nad konkurencją. Nasi fachowcy pomogą Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem.
 

Praca 24 h / dobę

Pogotowie zamkowe na Mokotowie pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Dyżurujemy przez całą dobę. Teraz ze zgłoszeniem awarii zamka nie muszą czekać Państwo do rana. Śmiało można zadzwonić do nas także po godzinie 22, odbierzemy połączenie i najszybciej jak to będzie możliwe zjawimy się na miejscu zdarzenia. Nasz telefon 784-799-733 czynny jest przez całą dobę! Polecamy się.
 
Dla wygody naszych Klientów przeprowadzamy również inne usługi ślusarskie.

-              awaryjne otwieranie samochodów
-              awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań,
-              montaż i wymiana zamków,
-              usługi ślusarskie.

Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:

Ursynów
Ochota
Bielany