Montaż i Wymiana zamków Warszawa Mokotów

Montaż i Wymiana zamków Warszawa MokotówSpecjaliści od zadań specjalnych

Pogotowie zamkowe na Mokotowie zatrudnia tylko najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy znających się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Stanowimy zgraną i świetnie wyszkoloną kadrę, do zadań której należy między innymi montaż i wymiana zamków. Nasi ślusarze to doskonali fachowcy, którzy profesjonalnie usuwają awarie zamków. Pogotowie zamkowe na Mokotowie świadczy szeroki wachlarz usług. Należą do nich: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów oraz naprawa zamków.
Wymiana zamków na Mokotowie to nasza codzienna praca. Podchodzimy zawsze do niej z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem. Montaż zamków na Mokotowie wykonujemy nagminnie. Zakładanie zamków na Mokotowie należy do naszych codziennych obowiązków. Zajmujemy się także montowaniem zamków w tej dzielnicy miasta.
 
W stałej sprzedaży posiadamy zamki Gerda, Zamki Dierre oraz zamki Mottura. To wysokiej klasy urządzenia dbające o bezpieczeństwo naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, iż bezpieczeństwo Klientów jest najważniejsze. Dlatego zawsze bardzo starannie zajmujemy się każdym zleceniem. Tak montujemy i wymieniamy zamki, by na stolarce drzwiowej Klienta nie zostawić najmniejszego śladu naszej ingerencji. Pracujemy starannie, szybko i profesjonalnie.
 

Wyszkoleni ślusarze

Pogotowie zamkowe na Mokotowie zatrudnia tylko najlepszych ślusarzy w branży. Na rynku usług ślusarskich posiadamy olbrzymie, bo ponad 20-letnie doświadczenie. To daje nam przewagę nad konkurencją. Bierzemy udział w licznych szkoleniach branżowych, dlatego jesteśmy na czasie ze wszystkimi nowinkami technicznymi na rynku ślusarskim. Polecamy swoje profesjonalne usługi!
 

Całodobowa pomoc

Pogotowie ślusarskie na Mokotowie pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Polecamy się jako najwyższej klasy specjaliści do spraw związanych z zamkiem. Szkolimy się, by móc Państwu pomóc w usunięciu każdej awarii zamka. Telefon do nas 784-799-733
 
Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Mokotów wykonuje również usługi takie jak:

-              awaryjne otwieranie samochodów
-              awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań,
-              naprawa zamków,
-              usługi ślusarskie.

Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:

Ursynów
Ochota
Bielany